Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

 

Системи відеонагляду

 

Компанія «NOVA-BUD» проводить монтаж і проектування системи відеоспостереження в місті Київ та Київській області. Встановлюємо аналогові, цифрові системи з віддаленим доступом через інтернет дротового і бездротового монтажу.

Встановивши системи відеоспостереження Ви отримаєте можливість візуального контролю, оскільки професійна система працює автономно з можливістю віддаленого доступу для перегляду. Дану функцію дозволяє реалізувати спеціально спроектоване і налаштоване обладнання для відеоспостереження.
Купити систему відеоспостереження і замовити монтаж Ви можете у фахівців компанії «NOVA-BUD». Дозволить забезпечити Вашу безпеку і отримати максимальну інформативність даних – установка на об’єкті камер спостереження. На встановлюється обладнання надається гарантія.

Система відеоспостереження для будинку:
Цифрові системи HD- найбільш популярні, підходять для первинної установки або модернізації існуючих аналогових систем при наявності коаксіальних кабелів, або заміні на UTP кабель. Дані системи спостереження гарантують оптимальне дозвіл зображень навіть на протяжних кабельних трасах. Оптимальний баланс цифрова система відеоспостереження ціна і якість.

IP системи відеоспостереження – володіють високою якістю зображення, великою функціональністю, є програмно-апаратним комплексом з використанням передачі сигналу по UTP кабелю, мережевого обладнання на базі цифрових відеокамер.

Є можливість використання при монтажі технології POE – через стандартну виту пару йде передача по віддаленому влаштуванню електричної енергії разом з даними.
Бездротові IPсістеми відеоспостереження – при установці даної системи передача інформації йде по бездротовому каналу Wi-Fi.

 

 

Отримати безкоштовну консультацію для вибору необхідної системи відеоспостереження можна залишивши заявку у на сайті або за тел: (044) -221-11-97; (096) – 462-99-90

 

 

 

Оставьте заявку заполнив форму ниже!