Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

Ремонт квартири під ключ

Компанія «NOVA-BUD» пропонує виконати ремонт під ключ незалежно від стилю, складності виконання і особливості геометрії стін квартири. Ми працюємо в місті Києві та Київській області.

Ремонт квартир під ключ – це комплекс робіт, спрямований на створення інтер’єру включає в себе не тільки декоративну відділу. При проведенні ремонтно-будівельних робіт згідно теологічним нормам виконується розводка електрики, сантехнічних систем, припливно-витяжних і систем кондиціонування.

Дизайнери нашої компанії при необхідності підготують для вас дизайн проект з 3D візуалізацією. Фахівці компанії «NOVA-BUD» безкоштовно проведуть консультацію попередньо оцінивши первинне стан приміщень і зроблять необхідні заміри для прорахунку попереднього кошторису, всі ремонтні роботи согласовуються з замовником. Ознайомившись з підготовленою для Вас кошторисом приймається рішення про подальшу співпрацю та підписання договору.

Ремонт квартири під ключ включає в себе наступні етапи:

демонтаж:

При проведенні ремонтних робіт у вторинній нерухомості проводиться повний демонтаж всіх зношених покриттів, електричних, водопровідних систем, проводиться перепланування для збільшення функціональності приміщень.

При проведенні ремонтних робіт в новобудові проводяться демонтажні роботи простінків, розширення або перенесення дверних прорізів згідно дизайн проекту або побажань клієнта.

Існує багато технологічних моментів які необхідно враховувати – це особливості відключення проводки, тимчасові обмеження проведення шумових робіт, велика кількість будівельного сміття, який фасується і вивозиться по закінченню.

Розводка комунікацій:

Сантехнічні роботи – проводиться розводка труб гарячого холодного водопостачання, каналізації, монтаж інсталяцій, систем прихованого монтажу, при необхідності монтаж водяної теплої підлоги.

Електромонтажні роботи – проводиться розводка електричного кабелю відповідного перерізу з урахуванням розподілу джерел споживання електроенергії.

Вирівнювання підлоги:

Проводиться за допомогою цементно піщаних стяжок або за допомогою дерев’яних лаг і листів фанери.

Вирівнювання стін і монтаж укосів:

Проводиться вирівнювання стін по маяках з нанесенням гіпсової штукатурки машинним або ручним методом. Або із застосуванням гіпсокартонних листів, включаючи в себе монтаж необхідних простінків. При необхідності проводиться шумоізоляція стін в квартирі.

Вирівнювання стелі:

Проводиться із застосуванням штукатурної суміші, шпаклівка. Монтаж гіпсокартонної однорівневої стелі або багаторівневих конструкцій, натяжна стеля.

Оздоблювальні роботи:

Укладання керамічної плитки на стіни та підлогу, поклейка шпалер або фарбування стін, нанесення декоративної штукатурки.

Завершальним етапом проводиться укладання підлогових покриттів ламінат, паркет, ковролін, лінолеум, вінілові підлоги.

Оставьте заявку заполнив форму ниже!