Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

 

Ремонт квартир в новобудовах

 

Ремонт квартир в новобудовах – це комплексний підхід до створення інтер’єру і затишку квартири. Оскільки в новобудовах відсутні всі комунікації необхідне залучення вузькопрофільних фахівців, даний вид ремонту вимагає технологічного вирішення поставлених завдань, таких як: електромонтажні роботи, сантехнічні, припливно-витяжні системи або системи кондиціонування.

Компанія «NOVA-BUD» пропонує ремонт квартири в новобудові під ключ будь-якої складності і дизайнерського рішення. Ми працюємо в місті Києві та Київській області.

Фахівці нашої компанії індивідуально підходять до кожного клієнта. Ми пропонуємо розробку дизайн проекту з 3D візуалізацією з подальшим виконанням всіх необхідних робітні-будівельних робіт. У разі, якщо немає часу чекати створення дизайн проекту ми можемо індивідуально кожного клієнта запропонувати безкоштовні консультації щодо вибору стилю і інтер’єру квартири.

Знаючи особливості і тонкощі проведення ремонтних робіт в кожному типі будинку, фахівці компанії «NOVA-BUD» забезпечують якісні ремонт під ключ в комплексі. Ми беремо на себе відповідальність провести ремонт у новій квартирі якісно і в чітко обумовлені терміни.

 

Всі роботи проводяться за узгодженням із замовником:

 

  1. Первісне відвідування об’єкта ремонту для оцінки первинного стану геометрії стін і підлоги – це дозволяє визначити обсяги робіт і виключити можливу появу тріщин в процесі усадки будинку.
  2. Узгодження з замовником попереднього кошторису на ремонт в новобудові. В залежності від побажань клієнта згідно обробки приміщення розраховуються витрати.
  3. Проведення демонтажних робіт для перепланування розширення дверних прорізів, збільшення або злиття кімнат, проведення чорнових робіт для підготовки поверхонь до чистового матеріалу.
  4. Потім проводиться прокладка електропроводки, розводка сантехнічних труб, теплої підлоги систем СКС.
  5. Завершальним етапом проводяться гіпсокартонні роботи, оздоблювальні роботи, монтаж натяжних стель, укладання підлогових покриттів.

 

За бажанням замовника виготовляється меблі за індивідуальним дизайном та розмірами згідно специфіки приміщень.

На кожному етапі узгоджується і підписується акт виконаних робіт, що гарантує повний контроль якості виконуваних робіт.

 

 

Дізнатися вартість ремонту в новобудові і замовити послугу можна оформивши заявку у нас на сайті або за телефоном:

 

+38-044-221-11-97, +38-096-462-999-0

 

 

 

Оставьте заявку заполнив форму ниже!