Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

 

Ремонт комерційної нерухомості

 

Компанія «NOVA-BUD» виконає ремонт комерційної нерухомості будь-якого напрямку, не залежно від розмірів приміщення, стилю і складності виконуваних робіт. Всі роботи виконуються згідно умов договору, попередньо склавши кошторис з дотримання термінів і високою якістю ремонтно будівельних послуг. Дотримуючись всіх технологічних норм наші фахівці підготують Вам дизайн проект з 3D візуалізацією створивши унікальний зовнішній вигляд відповідно до корпоративного стилю, виконають роботи по припливно витяжних систем, каналізації, опалення, монтажні, демонтажні, малярні, укладання плиточки і ламінату.

Ми гарантуємо точне виконання дизайн проекту або побажань Замовника. Капітальний ремонт комерційної нерухомості вимагає високої якості виконуваних робіт і архіважливе дотримання термінів виконання. Для мінімізації термінів виконання на один об’єкт виставляється кілька бригад вузькопрофільних фахівців, під керівництвом виконроба.

Ремонт приміщень комерційної нерухомості має на увазі раціональне використання площ, для цього ми плануємо максимальну функціональність і комфорт, використовуючи за погодженням із Замовником міцні сучасні і зносостійкі будівельні матеріали.

Виконаний ремонт приміщень комерційної нерухомості компанією «NOVA-BUD» завжди відрізняється неординарністю, складністю адже в кожному приміщенні; магазин, салон краси, кафе, офіс необхідно використовувати новітні технологічні рішення. У таких випадках ми використовуємо конструкції із загартованого скла, дзеркала, підвісні модульні системи, що відбиває або комбіноване освітлення для максимального розширення простору.

 

 

Замовити ремонт комерційних приміщень можна оформивши заявку у нас на сайті або по телефону:

 

+38-044-221-11-97, +38-096-462-999-0

 

 

 

Оставьте заявку заполнив форму ниже!