Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

РОЗРАХУНОК КОШТОРИСУ
У ПОДАРУНОК!

до кінця акції:
днів
годин
хвилин
секунд
Залиште заявку прямо зараз,
щоб отримати попередній кошторис
у подарунок!

Про нас

 

Компанія NOVA-BUD надає послуги по ремонту квартир, будинків, офісів, приміщень для бізнесу під ключ в Києві та Київське області. Співробітники нашої компанії займаються улюбленою справою, професійний підхід до виконання всіх технологічних процесів гарантують високу якість виконаних робіт.
Наші ремонтно – будівельні бригади укомплектовані вузькопрофільними фахівцями, ми готові втілити в реальність будь-які дизайнерські рішення, створити якісний комфорт у Вашому будинку. Незалежно від складності дизайн проекту всі роботи виконуються в строк.

У нас можна замовити ремонтні роботи під ключ різного рівня: косметичний, капітальний, ремонт преміум класу. Якщо у Вас виникла необхідність зробити частковий ремонт, довірте це питання фахівцям компанії NOVA-BUD за Вашим бажанням будуть виконані якісно роботи необхідні для поліпшення зовнішнього вигляду приміщення. Ремонт нежитлових приміщень для бізнесу офісів, складських приміщень може виконуватися в будь-якому із запропонованих варіантів в залежності від класу приміщень.

Так само ми займаємося наданням послуг по слабкострумових систем: супутникове телебачення, Цифрове телебачення, системи відеоспостереження, установка домофонних систем СКС. Установка, підключення, настройка супутникового телебачення, модернізація, заміна, настройка вже встановлених антен.

Наші креативні дизайнери підготують дизайн проект з 3 D візуалізацією з урахуванням сучасних технологій і стилів, що застосовуються при моделюванні дизайну. Розробка індивідуальної стилістики та авторський нагляд за виконанням ремонтно будівельних робіт з подальшою комплектацією і оформленням в місті Києві та Київській області. Ми гарантуємо стовідсоткову відповідність використання в нашій роботі ексклюзивних і неординарних рішень, щоб зробити ваш будинок затишним, неповторним і багатофункціональним. Професійна консультація по підбору матеріалів, елементів декору, меблів, обладнання та аксесуарів в якому ми беремо безпосередню участь для підбору потрібної якості і кількості використовуваних будівельних матеріалів в розробленому дизайн проект.

Фахівці компанії NOVA-BUD виконають повний комплекс робіт по установці кондиціонера, забезпечивши належну роботу кліматичної системи. Оскільки установка кондиціонера відповідальна вимагає професійного підходу процедура, ми рекомендуємо довірити монтаж фахівцям. Вибравши надійне обладнання не варто забувати про якісні витратні матеріали, поточне обслуговування та систематичну перевірку системи контролю повітря.

Оставьте заявку заполнив форму ниже!