Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

 

Монтаж натяжних стель

 

Компанія NOVA-BUD надає послуги з виготовлення та монтажу натяжних стель у місті Києві та Київській області.

Натяжна стеля – це система просторового каркаса і мембранного ПВХ або тканинної мембрани, яка натягується і фіксується гарпунним методом. В сучасних дизайн проектах пристрій напівпрозорого полотна в поєднанні з системою освітлення застосовують для декорування стін.

Так само одним із способів декорування приміщень є монтаж натяжної стелі, конструкції можуть бути одно- і дворівневими дизайн і різноманіття яких досягається за рахунок фактури і колірної гами поверхні.
При монтажі натяжної стелі матової фактури створюється імітація штукатурки.

При монтажі натяжної стелі лакової фактури є можливість візуально збільшити простір.

При монтажі натяжної стелі сатиновою фактури створюється ефект пофарбованого гіпсокартону.

Фахівці компанії NOVA-BUD виконуючи пристрій багаторівневого натяжної стелі проведуть роботи поділу простору на функціональні зони застосовуючи класичні, криволінійні та геометричні вигини, Скомбінуй різні матеріали: гіпсокатрон, ПВХ, тканину. Організовують правильні зорові акценти – точкове освітлення.

Застосовуючи особливий дизайн натяжних стель встановлюється світлодіодна стрічка, яка підсвічує периметр стелі створюючи ефект польоту.

У нас можна замовити монтаж однорівневих і багаторівневих натяжних стель, розробити унікальне дизайнерське рішення індивідуально для вашого будинку або квартири, залишивши заявку у нас на сайті.

 

 

Зв’яжіться з нами по телефону: (044) 221-11-97,  (096) 462-999-0

 

 

 

Оставьте заявку заполнив форму ниже!