Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

 

Меблі під замовлення

 

Виготовлення меблів за індивідуальними розмірами.

Компанія NOVA-BUD пропонує послугу меблі на замовлення Київ і Київська область.
Замовлення меблів за індивідуальними розмірами необхідний для новобудов, малогабаритних квартир, так і для великих будинків де кожен предмет індивідуальний і несе дизайнерське рішення. Фахівці компанії NOVA-BUD розроблять дизайн проект унікальної, функціональної і якісних меблів. Виготовлення меблів на замовлення проводиться з урахуванням технічних особливостей приміщень та її раціонального розміщення, допоможуть вибрати стиль з урахуванням Ваших побажань.

При виготовленні меблів на замовлення використовуються високоякісні, еко логічні матеріали (МДФ, ДСП, дерево, метал, хром, дзеркала з нанесенням орнаменту і т.д) і фурнітуру провідних виробників.

Своїм клієнтам компанія NOVA-BUD пропонує професійних дизайнерів-конструкторів, складальників меблів і сертифіковані матеріали. Ми використовуємо тільки кращі матеріали для створення унікального, ексклюзивного вироби, яке по праву може вважатися справжнім витвором мистецтва. Використовуючи техніки інкрустації, інтарсії, маркетрі, розпису та різьби по дереву, ми створюємо Ваш життєвий простір, роблячи його максимально комфортним і високоестетічним.

Після надходження заявки до Вас безкоштовно виїжджає наш фахівець для проведення замірів, надасть зразки матеріалів і розробить ескіз меблів. Потім за ескізом дизайнер конструктор підготує необхідні креслення для попереднього прорахунку вартості. Можливий прорахунок вартості в декількох цінових варіантах з використанням матеріалів різні країн виробників.

Погоджений дизайн меблів надходить після підписання договору на виробництво, потім після її виготовлення професійні збирачі безкоштовно зберуть і встановлять. Надається гарантія на всі меблі.

 

 

Залишити заявку на замовлення меблів Ви можете у нас на сайті або по телефону: (044) 221-11-97,  (096) 462-999-0

 

 

 

Оставьте заявку заполнив форму ниже!