Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

 

Машинна штукатурка

 

Компанія NOVA-BUD пропонує машинне нанесення штукатурки на стіни, із застосуванням штукатурної машини. Нанесення проводиться за виставленими маяках гіпсовою або цементної штукатурки через спеціальну трубку, попередньо самостійно замішаний розчин необхідної консистенції.

Машинна штукатурка наноситься в кілька разів швидше ручного нанесення, що дозволяє скоротити терміни виконання комплексного ремонту і чітко спланувати всі етапи робіт.

У наших бригадах працюють професійні штукатури, застосовуючи обладнання для
механізованої штукатурки виключаються допуски похибок. Контролюється чітке дотримання всіх пропорції.

Фахівці компанії в своїй роботі використовують спеціальну суміш для машинної штукатурки Knauf МП75, яка призначена для нанесення на різні поверхні всередині приміщення. До складу якої входить гіпс з додаванням спеціальних добавок підвищують в’яжучий ефект, перед нанесенням все поверхні обробляються спеціальним грунтом, що підвищує якість нанесення штукатурки.

Фахівці компанії NOVA-BUD виконують роботи з вирівнювання внутрішніх стін і фасадів застосовуючи гіпсову і цементно піщану штукатурку на об’єктах промислового призначення, квартирах, будинках, котеджах, комерційної нерухомості. Працюємо в місті Києві та Київській області.

 

 

Замовити роботи з нанесення машинної штукатурки, отримати безкоштовну консультацію фахівця на об’єкті можна залишивши заявку у нас на сайті або по тел:

 

(044)-221-11-97; (096)-462-99-90

 

 

 

Оставьте заявку заполнив форму ниже!