Ремонт квартир під ключ в Києві та Області
Ремонт кімнат, кухонь, санвузлів

РОЗРАХУНОК КОШТОРИСУ
У ПОДАРУНОК!

до кінця акції:
днів
годин
хвилин
секунд
Залиште заявку прямо зараз,
щоб отримати попередній кошторис
у подарунок!

Комплексний ремонт квартир під ключ Київ

Комплексний ремонт квартири вимагає залучення вузькопрофільних фахівців, які зможуть якісно і у встановлені терміни провести весь комплекс робіт. Це дозволить Вам довірити створення ідеального інтер’єру вашої квартири нашим фахівцям з урахуванням всіх тонкощів інженерних рішень. Ремонт квартир під ключ комплексний передбачає виконання різних етапів на кожному з них вирішуються поставлені завдання, наприклад, перепланування яка поліпшить якість життя в будинку і створить затишок і естетичний вигляд обумовлений побажаннями клієнта. Компанія Nova-Bud проведе всі види ремонтоно будівельних робіт які включають в себе:

Створення дизайн проекту з 3D візуалізацією.
Проведення демонтажних і монтажних робіт.
Сантехнічні роботи.
Електромонтажні роботи.
Оздоблювальні роботи.
Виготовлення та встановлення меблів.
Комплексний ремонт квартири в Києві проводиться однією бригадою під керівництвом виконроба, що дозволяє здійснювати координацію всіх етапів ремонтних робіт, контролювати якість, а також значно скорочувати терміни виконання ремонту.

Замовивши комплексний ремонт квартир в Києві у фахівців компанії Nova-Bud Вам нададуть індивідуальний підхід з урахуванням всіх побажань. Проводимо всі виміри необхідні для оптимального планувального вирішення поставлених завдань і детальний прорахунок попереднього кошторису безкоштовно. Таким чином, ще до підписання договору клієнт отримує детальний розрахунок вартості планованого ремонту. Підписання договору включає в себе багатоступінчасту систему контролю якості в ході реалізації проекту з підписанням актів виконаних робіт по кожному етапу. Наші гарантії при проведенні комплексного ремонту 1 рік.

Замовити послугу можна залишивши заявку у нас на сайті або по тел: (044) 221-11-97 або (096) 462-999-0

Оставьте заявку заполнив форму ниже!